УКР ENG
Call Centr Taxi Ternopil - 0 800 50 4948 \\ Email: office@taxiternopil.te.ua
FEEDBACK
Операторам
Оператори, говоріть чіткіше!!! Абсолютно незрозуміло що ви говорите - чи є таксі, чи нема, чекати на щось там чи ні і скільки часу. Перепитати нема можливості - одразу кидається трубка. Через неналежну роботу оператора сьогодні на дальній пляж даремно з'їздив таксист з номером машини 964. Із ряду незрозумілих звуків я зрозуміла, що машини нема, і, звісно, викликала іншу машину. Моя хвора подруга мала чекати довше через це. Коли я побачила смс, відписала на той самій номер, що таксі вже не потрібно. Ще, до того ж, подзвонив таксист і виставив претензію. Переді мною, звісно, ніхто не вибачився.
Олена
18:06 13.08.2018

Скарга!!!
Неналежне ставлення до пасажирів!Культури ніякої,водії хамовиті.Взагалі не розумію як таких брати на роботу для спілкування з людьми.Найгірше таксі Тернополя 549.Навчіть водіїв людяності і манер спілкування а тоді випускайте до клієнтів
Маріанна
11:11 18.07.2018

ЖАААХ
У Вас працюють не диспетчера, а вибачте ДЕБІЛИ!!!! Дівчата, не чуєте? Сходіть до оториноларинголога!
Не можете зрозуміти де знаходиться людина? Вивчіть карту Тернополя!
І все ж, перестаньте хамити людям! Раніше такого безладу у Вас не було.
Уляна
11:04 17.07.2018

СКАРГА!!!
2 липня викликали таксі, зелений Daewoo №П424, їхали на Лесі Українки 5. З собою везли з магазину телевізор. Водій мовчки проїхав повз необхідний будинок, не відповідав на зауваження, що він вже проїхав та завіз нас до сусіднього на Лесі Українки 9 до останнього під'їзду. Мовчки! Не реагував на зауваження, що довіз не туди. Взагалі не відповідав з якої причини він повіз нас саме туди. Мовчки взяв гроші і чекав поки вийдемо!!! Телевізор важить 10 кг, тому і викликали ваше таксі, щоб з комфортом довезти до підїзду, а не тягати його пів вулиці! Користуюсь вашим таксі досить часто і вперше зустрічаю таке відношення до себе. Користуватись вашими послугами більше нема бажання! Звертайте увагу на те, кого берете на роботу. Дуже неприємно коли до тебе ставляться як до пустого місця, везуть не туди ще й гроші беруть за це! Прошу відреагувати на мою скаргу і провести хоча б бесіду з таким хамом-водієм!
Оксана
16:15 04.07.2018

Подяка! Дівчині-водію #06
Велика подяка дівчині-водію mazda #06. Дуже приємна та вічлива дівчина, акуратний та впевнений водій. Машина чиста та непрокурина. Таких би побільше. Шкода що не можне викликати лише її. Рекомендую таксі 549.
Юля
02:31 03.07.2018

Таксі - Ш Л А К!!!!

Хочу залишити скаргу на вашу службу бо користувався вашими послугами досить часто і вже накипіло а вчора була остання капля.... Так от вчора визвав таксі на вулицю Подільська 21 до складів Ровексу і оператору наголосив 3 рази щоб сказала водію "в кінець рамп!!!" Адже на вулиці була гроза та лляв сильний дощ.Прийнявши замовлення через 2 хв мені прийшла смс що машина буде через 7 хв.Я зразу ж вийшов на вулицю і стояв чекав машину в місці куди замовив!Простояв 15 хв,машини так і не було.Я зателефонував на номер 549 щоб уточнити чи буде машина бо в смс було вказано через 7 хв а пройшло вже 15хв.Оператор сказала мені що пасажира не було і машина поїхала вже 20 хв тому!!!В мене питання як 20 хв тому якщо з моменту коли мені прийшло смс навіть не пройшло ще 20 хв????Получається машина на вказану адресу взагалі не приїжджала!!!!Та ще й оператор мені нахамила ,навчіть її культури трошки і елементарної етики спілкування з клієнтами!!!! Досить не приємно, не досить шо машина не приїхала, хоча смс прийшла що буде через 7 хв, то ще й і оператори хамлять. Це був останній раз що я користувався вашою службою!!!Вчіться культури і роботи з клієнтом!!!!
Не важливо
21:04 28.06.2018

Програма для iOS "вилітає"
Після оновлення інтерфейсу не можливо користуватись програмою.
Раніше завжди викликав через програму, і це було одним з ключових моментів у виборі служби таксі.
Не люблю дзвонити і чекати.

Прошу виправити програму, дякую

ios 11.3.1
Назарій
08:55 28.06.2018
answer:

ВЖЕ ВИПРАВИЛИ. ПРОХОДИТЬ ПЕРЕВІРКУ App Store.


Скарга
Жах….саме жахливе таксі в Тернополі 917 , на диспечирській дівчата пишуть не вірне замовлення, водій приїджає на замовлене через 30 хв. хамить, що я не вірно адресу сказала, а про тариф я взагалі мовчу, він завалив таку ціну ,що я могла за ті гроші об'їхати весь Тернопіль….Позор для Тернополя .
Юля
21:13 14.06.2018
answer:

МИ ЗГІДНІ З ВАМИ НА 100%.ЩО ТАКСІ 917 САМЕ ЖАХЛИВЕ.
А МИ ТАКСІ 549.ДЯКУЄМО.


Жахливий оператор
11 червня знаходився на вул. Л.Українки, на зупинці - навпроти меблевого магазину та секондхенду. Неподалік пожежної частини. Викликав таксі. На прохання позначити своє місцерозташування одразу відповісти не зміг, але підішов до самого будиночку зупинки і продиктував назву, як вона написана на самій зупинці - "вул. Л.Українки" по вул. Л. Українки (від центру)". На що почув, що незрозуміло пояснюю та "славнозвісне" - "дізнаєтесь - перетелефонуєте".
Будь-ласка, доведіть до відома операторів офіційні назви зупинок громадського транспорта!
Денис
15:55 12.06.2018

Жахливе таксі!!!
В суботу 02.06.2018 дружина визвала машину позивний 184 синій ланос. Машина приїхала дружина з малою дитиною(2роки) сіли в таксі, і коли дитина залазила в таксі зачіпила ногою переднє сидіння. На що водій в підвищеному тоні почав обзивати її. На зауваження не реагував ще більше почав обзивати з матами. Підсумок поїздки проїхавши 200 метрів дружина з дитиною вийшли в дощ з машини на що водій в догонку послав її на три букви. Дитина налякалася в таксі категорично відмовляється сідати!!! Зрозуміло що неадикватні водії попадаються всюди але здивувала мене реакція на скаргу!!! В той же день дружина подзвонила на базу поскаржитись то оператор кинула трубку!!! Потім подзвонив я з свого номера скаргу прийняли і сказали що передзвонять в понеділок. До середи так і ніхто не передзвонив. В четвер я поїхав на базу сам і розповів що сталось тоді диспетчер передзвонив до водія він звичайно сказав що всьо було не так шо дитина ногами по потолку ходила а він ввічливо попросив так не робити((())) і на тому розмова була закінчина. Мене запевнили що старший диспетчер або власник звяжеться зі мною але пройшло два тижня ніхто так і не передзвонив.. Отже клієнти цього таксі майте на увазі якщо щось станеться з вами під час поїздки, то нікому до цього діла не буде. На клієнтів цій службі таксі плювати!!!
13:16 12.06.2018

page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 24 Following


You can leave us the message:

Heading:

Text of message:

Author:

E-mail for the receipt of answer:

(entered by you е-mail will not be represented in guest)
Enter 5 numbers which are represented to the left:
 


development: vlasne.info
bigmir)net TOP 100