УКР ENG
Call Centr Taxi Ternopil - 0 800 50 4948 \\ Email: office@taxiternopil.te.ua
FEEDBACK
Скарга
Дякую за відповідь,але для №67,пасажир був чистий,і адекватний,а для №189 ні? А хамство деяких диспетчерів згідно якої статті?
Таня,маг.Едера
16:31 28.09.2015
answer:

ПО ЗАКОНУ УКРАЇНИ ВОДІЙ МАЄ ПРАВО ВІДМОВИТИ ПАСАЖИРУ ЯКИЙ ПЕРЕБУВАЄ У СТАДІЇ АЛКОГОЛЬНОГО СПЯНІННЯ.
А хамство деяких диспетчерів згідно якої статті?
ВАМ КРАЩЕ ЗНАТИ-ЯК КОЛИШНЬОМУ ДИСПЕТЧЕРУ ТАКСІ.ВИБАЧТЕ НАМ ЗА НЕ ЗРУЧНОСТІ .


Скарга
Дялчого ви створили цей сайт і видалаєте скарги????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Таня,маг.Едера
08:49 27.09.2015

Скарга
Віталій Богданович,доброго дня,я ваша постійна пасажирка.Прошу вибачення,але хочу вас поставити Вас до відома,що ваш диспетчер з "2" позивним,не відповідає займаній посаді,оскільки не одноразово з нею виникають конфлікти,через не вміння спілкуватись з пасажирами,не своєчасне реагування на замовлення, хамське відношення,та не вміння слухати пасажирів до кінця,а ваш старший диспетчер її ще виправдовує. В мене виникла сьогодні знову конфлікт,оскільки я викликала мишину №189,цей водій відмовився везти його,мотивуючи це тим,що він п"яний,брудний і мокрий,а в реальності випивший,який в спромозі сам сісти і вийти з машини,коли я викликала другий раз машину №67,(хоча "2",коли я скаржилась на водія,правда на повищених тонах,бо мені вже не хватає терпіння до таких диспетчерів,на що вона відповіла мені,що для мене немає машини)то він без проблем завіз мого товариша додому.Прийміть будь-ласка міри!!!!!!!!!!!Завчасно вдячна
Таня,маг.Едера
16:50 26.09.2015
answer:

Ст. 153. Водій таксі має право:

1) відмовити у поїздці пасажирові, який перебуває у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, порушує громадський порядок, має при собі речі, заборонені для перевезення, може забруднити салон автомобіля;


скарга
Вчора я зкоресталася послугами вашого таксі і була дуже обурена поведінкою водія номер 116 , він непрестойно висловлювався, лапав мене за ноги. Я врежена таким ставленяв.
Велике проханя приняти міри до вказаного водія. Це в останє що я користувалася вашим таксі!!!!!
Оксана
12:35 11.09.2015

онлайн-замовлення
Замовила через сайт сьогодні машину, ніхто не передзвонив щоб попередити, що машини немає. Коли вперше замовляла через сайт - сподобалося, а от сьогодні розчарована!!!
Наталя
23:17 08.09.2015
answer:

ДЕНЬ ДОБРИЙ .ОБІЦЯЄМО ВИПРАВИТИСЯ.ВИБАЧТЕ.


водій-злодій
Сьогодні, 31.08 15, близько 3-4 пообіді поруч магазину Адідас я з величезною валізою з аеропорту сіла в машину після важкої 42-годдиної дороги. Я живу в Європі і з гривень у мене було ТІЛЬКИ СТО позичених гривень якраз для оплати таксі в рідному колись місті. Я з неуважності, яку зараз проклинаю, дала шоферу 50євро (іншими купюрами грошей в дорогу я не беру ніколи!!!). Цей необтесаний шофер, ставлячи вже валізу в багажник зі словами"йоб твою мать, чого вона така важка" та супроводжуючи всю поїздку низькими жартами та словечками, віддвав мені здачу 28гривень... на базі дівчата його знайшли та запевняють, що їхні водії вміють відрізняти євро від гривень. Шановні працівники, моє побажання: нечесний злодію-шофере, нехай тобі це підлість вернеться в стократ а вашій конторі сором за таких неморальних та гидких водіїв. Соромно за наших голодних людей. Я б залишила йому величезну нагороду, але людяність від, очевидно, давно пропив...
Лілія Лаер.
18:13 31.08.2015

Скарга
Вчора близько 12 години викликали таксі до жд приїхала 151 машина я сів спереді і закрив двері ,водій сказав хлопнути сильніше дверима , я так зробив після чого водій почав виганяти мене з авто і сказав шо відмовляєтся від замовлення . Після цього немогли викликати машину .
Антон 20 років
16:24 10.08.2015

таксі на дальній пляж
Замовила машинку приїхала, коли водій взнав що їхати на дальній пляж сказав ще +10грн до того що накрутить на лічильнику, це так має бути?
Іра
16:57 22.06.2015
answer:

Добрий День. -
Дальній пляж доплата існує на всіх таксі.
В звязку з відсутністю "Дорожнього покриття" на даному відрізку дороги. Дякуємо.


скарга
дуже рідко є вільні машини, що спонукає телефонувати на інші служби... і оператори дуже довго тянуть з відповідю, особливо коли машини немає, виникає бажання покласти трубку і більше не телефонувати
Саша
12:37 13.06.2015
answer:

Це в загальному складне запитання.Ми стараємося дати кожному машину,тому оператор затягує час в той момент шукаючи Вам автомобіль.Вибачте за незручності.


скарга
яка в вас ціна за кілометр,бо мені на сенсі і на 11 жигулі порахували з автовокзалу до подолян 45 грн
Тарас
17:49 04.06.2015

page Previous 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Following


You can leave us the message:

Heading:

Text of message:

Author:

E-mail for the receipt of answer:

(entered by you е-mail will not be represented in guest)
Enter 5 numbers which are represented to the left:
 


development: vlasne.info
bigmir)net TOP 100