УКР ENG
Call Centr Taxi Ternopil - 0 800 50 4948 \\ Email: office@taxiternopil.te.ua
FEEDBACK
П 231
п 231 хороший мужчина з яким весело їхати,гарна музика грає в авто,в автомобілі чисто чемний,не грубіян,їхати з ним одне задоволення.Шкода що номер телефону забула взяти.
Тетяна
12:56 31.12.2017

Хамовитий водій таксі АЕ 5961 НІ
Люди, хочу звернути Вашу увагу на водія - бидла, який керує автомобілем сірого кольору (китайського автопрому, можливо Dadi) з вищевказаним номерним знаком (може якась цифра не вірна, бо це було ввечері). Останній, передивившись ютубу, а він нічого в свому житті більш людського не бачив, не пропустив авто, яке рухалось йому на зустріч, оминаючи припарковані автомобілі по вулиці Репіна. Я завершував маневр, це звичайна щохвилинна практика на даній вулиці, оскільки там є знак забороненої зупинки, а автомобілі всеодно паркують. Він же навіть ще додав "газу", щоб зіткнутись лоб в лоб з зустрічним авто, створивши аварійну ситуацію. Прошу адміністрацію розглянути питання щодо звільнення його з місця водія. Вигляд в нього був напідпитку)))) Нікому з нас такі таксисти не потрібні...
Віктор
22:21 29.12.2017

374
Сьогоні (22.12,2017) їхала з чудовим водієм позивний 374
Мужчина і вічливий, і з почуттям гумору, аж хочеься їхати в такому таксі!!
Ольга
19:59 22.12.2017

374
Сьогоні (22.12,2017) їхала з чудовим водієм позивний 374
Мужчина і вічливий, і з почуттям гумору, аж хочеься їхати в такому таксі!!
Ольга
19:57 22.12.2017

ПОДЯКА
Центр творчості дітей та юнацтва щиро дякує водію Віктору, позивний 58, за допомогу у доставці подарунків лежачим дітям з особливими потребами у День Святого Миколая
Центр творчості дітей та юнацтва
16:56 20.12.2017

730
Замовив таксі через додаток. Водій прийняв замовлення і я став очікувати. Коли водій під'їхав до сусіднього будинку я подумав, що він просто помилився і став очікувати далі, а через кілька хвилин відкривши додаток я побачив, що він на іншій вулиці. Судячи зі всього моє замовлення проігнорував і взяв інше.. (повідомлення про те, щоб я очікував таксі надійшло) Так як я вже запізнився, то спробую через 3 години викликати інше таксі, може пощастить..
09:18 16.12.2017

Про очікування
Користуючись нагодою,ходів би попросити наших пасажирів не тягнути час,а виходити якомога швидше до вашого таксі,після повідомлення про його виїзд.Багато скарг,що немає вільних машин.Але,якщо підрахувати весь час,який водій витрачає на виконання простого замовлення,то виходить що всередньому за годину виконується 2-3 замовлення.Тому,якщо сумлінний пасажир буде очікувати своє таксі при виході,а не водій 10 хв.буде чекати,а потім ще турбувати по телефону,-то виграємо всі,-і водії і пасажири.
Водій
22:07 14.12.2017

сила вправді
Людям які нерозуміють чому негоден визвати таксі в погану погоду.Я постараюсь вам розказати так шоби ви зрозуміли (P.S.я сам водій таксі 549) Коли нормальна погода вдень то замовлень багато немає тому багато машин вичікує своєї черги (бо існує черга ше) сидимо і нудемось бо нема роботи Починається дощ і пару хвилин потому як почався дощ починають сипатись замовлення Наприклад я стояв на східному почався дощ я взяв любе перше замовлення яке дало і поїхав і так всі таксі які стояли на східному зробила так само Але коли дощ то замовлень перевищує в два або й втри рази кількість машин на районі Тобто з баму небуде ніхто їхати на східний бо і на бамі тоже замовлень багато тому як шо ви очікуєте на машину довго занйте просто наразі машин немає вільних і так всюди починається коли дощ йде І люди яких я взяв захотіли їхати вцентр без проблем завіз і далі картина яка Люди вцентрі визивають масово таксі всі хочуть додому або ше кудась Але більшість людей які виїжать вдощ з центру це люди які стояли надворі (йшли) пиняють машину і сідають вільною посадкою тобто вдощ більшість сідає зразу вмашину як тільки вона звільнилась і їдуть наприклад на дружбу або ше якийсь район а замовлення вцентрі сипляться і з дружби я небуду їхати вцентр вхолосту через те шо вдощ люди починають їздити так як перший раз сіли за руль тому утворюються затори це я тільки шоб вернутись вхолосту потрібен затратити більше чим я зароблю А як шо просто кататися вноль або й вмінус тоді для чого працювати на таксі? Тому машини таксі як тільки почався дощ порозбирали замовлення по базі порозїжджались хто куда і вичікують замовлення шоб знов попасти вцентр + незавжди люди їдуть вцентр а час йде дощ падає А людина то очікує на машину а машини немає + є ше різні нюанси але суть вот така Тому й як шо ви визиваєте таксі по базі вдощ вцентрі такі складнощі
Oleh
13:49 28.11.2017

Пілот позивний190
це все не правда....і де є в таксі крісло для малечі...і до речі..водій довіз до підїзду.... а не висадив посеред дороги..щей коштів не взяв!!!
пасажир
19:13 13.11.2017

Відповідь
Я не думаю що водій таксі пілот Вам хамив ще до того як Ви сіли в машину бо це не логічно , одна з кращих фірм таксі -Пілот бо там машини всі охайні і комфортні , проїзд не дорогий, користуємось давно і часто і також з малими дітками їздили все на вищому рівні!
18:57 13.11.2017

page Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24 Following


You can leave us the message:

Heading:

Text of message:

Author:

E-mail for the receipt of answer:

(entered by you е-mail will not be represented in guest)
Enter 5 numbers which are represented to the left:
 


development: vlasne.info
bigmir)net TOP 100