УКР ENG
Call Centr Taxi Ternopil - 0 800 50 4948 \\ Email: office@taxiternopil.te.ua
FEEDBACK
Не видно карти міста на сайті
Зробіть, будьте такі ласкаві, карту на сайті, а то автомробілі рухаються просто по сірому просторі, не видно карти, по якій вулиці рухається машина - не зрозуміло!!! Пане ІТ-СПЕЦІАЛІСТ фірми - зверніть увагу, регулярно пропадає карта на сайті. ДЯКУЮ)
Оля
16:42 24.10.2017
answer:

ДОБРОГО ДНЯ.КАРТА НА САЙТІ Є БУЛА І БУДЕ.ДЯКУЄМО.


чому видаляють повідомлення??
???????????????????????
12:44 20.10.2017
answer:

ЯКІ ??????


Жахливий сервіс, жахливо хамовиті водії, які не знають дороги
На протязі останніз 4-5 місяців, я иайже кожен день користувалася послугами таксі 549. Неодноразово стикалася з різними неприємними ситуаціями,такими як здача з 50, чи , особливо,100 гривень. Водій розвертався,їхав шукати магазин, де можна розміняти гроші. І це з включеним лічильником. Вічно чимось не задрволені водії, особливо зранку, коли потрібно їхати в цент, а там затори. Для чого брати замовлення і псувати нерви пасажирам? Не подобається їздити по заторах, то нехай працюють вночі. Тоді вільні дороги. Але цим всі я особливо не переймалася. Списувала на те, що різні люди, втомленість і т.д. А от на днях я замовила машину в Гаї Гречинські. На конкретну адресу. Здається, номер машини 549. Через 5 хвилин, як було обіцяно, машина не приїхала. Через 10 хвилин подзвонив водій зі словами "я біля Подолян, куди дальше їхати?" . Я сказала звідки заїзд, який наступний поворот. "А дальше куди?" . Тобто водій абсолютно не орієнтується в даній місцевості. В мене запитання-"для чого брати замовлення?" Візьме ж хтось інший, хто має досвід. Тим більше, ніколи таких проблем не виникало, якщо водіі брали замовлення, то приїздили вчасно і без мого супроводу. Я не для тогр замовляю таксі, щоб бігти до Подолян і показувати дорогу водію. Прохання до фірми-купіть їм карту! Бо навігатор в Гаях не працює. Закінчилася розмова тим, що водій сказав -"я нікуди не їду. Це не мої проблеми, що ви не знаєте де ви зназодитесь!" АФІГЄТЬ!!!! Це не його проблеми! Я назвала адресу, водій взяв замовлення. Я втрачаю мій час і нерви з таким сервісом. При цьому щей плачу ща це гроші. Це був мій останній дзвінок в службу таксі 549. Вдалого загнивання вам.
20:25 19.10.2017

Хамство водія2
.Доброго дня. Викликали таксі,позивний номер 500. Номер машини 4476. Водій відмовився довезти до місця призначення аргументуючи це тим,що погана дорога,він подряпає собі машину, на відмову вийти з машини,почав хамити,кричати після чого завіз до під'їзду ,продовжуючи кричати,перейшов на особисті образи. Коли ми вийшли з авто,водій також вийшов,йому не сподобалося як ми закрили двері,почав поводити себе агресивно та погрожувати,цитую "зараз тебе як стукну". Скажіть будь ласка чому викликаючи таксі ми повинні нервувати,вислуховувати образи та погрози в свою адресу? Хіба це нормально? Ви надаєте послуги,ми їх оплачуємо. Чи можливо будемо запитувати водія де нам краще вийти,куди їхати? Переживати за стан його автомобіля? Просимо адміністрацію даної служби таксі прийняти міри, провести роз'яснювальну роботу щодо поведінки водіїв та якості надання послуг пасажирського перевезення. Надіємось на Вашу порядність та людяність.
p.s. оскільки мою скаргу було видалено, напишу ще раз то саме) дякуємо ,що звернули увагу , а також за швидку реакцію на скаргу та людяність.
20:09 02.10.2017

Хамство водія
Доброго дня. Викликали таксі,позивний номер 500. Номер машини 4476. Водій відмовився довезти до місця призначення аргументуючи це тим,що погана дорога,він подряпає собі машину, на відмову вийти з машини,почав хамити,кричати після чого завіз до під'їзду ,продовжуючи кричати,перейшов на особисті образи. Коли ми вийшли з авто,водій також вийшов,йому не сподобалося як ми закрили двері,почав поводити себе агресивно та погрожувати,цитую "зараз тебе як стукну". Скажіть будь ласка чому викликаючи таксі ми повинні нервувати,вислуховувати образи та погрози в свою адресу? Хіба це нормально? Ви надаєте послуги,ми їх оплачуємо. Чи можливо будемо запитувати водія де нам краще вийти,куди їхати? Переживати за стан його автомобіля? Просимо адміністрацію даної служби таксі прийняти міри, провести роз'яснювальну роботу щодо поведінки водіїв та якості надання послуг пасажирського перевезення. Чекаємо від Вас відповіді. Надіємось на Вашу порядність та людяність.
17:58 02.10.2017

Подяка водія
Хочу висловити подяку Вашій службі таксі. Мене обслуговував водій машини №205. Оперативно спрацювала диспетчер. Водій привітний і не порушує ПДР. Дякую Вам і хочу побажати більше клієнтів та достойних заробітків.
Світлана
00:21 24.09.2017

Загублено
В ніч на 18 Вересня випав телефон в таксі ланус Телефон Meizu m3e прохання вернути за хорошу винагороду,Їхав від Готелю Тернопіл в смт.Велика Березовиця
Юрій
12:01 18.09.2017

скарга
Оператори на таксі 549 просто тупі!!!!не можливо визвати таксі бо вони не розуміють де проспект ст.Бандери і ще кидають трубку!
Оксана
09:32 18.09.2017

Чи чули ваші водії про ПДР?
20:21, 14.09, їхала з водієм вашого таксі,номер машини 505. Водій без всяких сумнівів пересікає двойну сплошну по пр. Злуки, виїжає на зустрічну і таким чином обганяє декілька машин.
Як ви думаєте це нормально?

Аля
13:50 15.09.2017
answer:

ДЕНЬ ДОБРИЙ.ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ.ПРИЙМЕМО МІРИ ДО ВОДІЯ.ДЯКУЄМО.


Водій хам
+ до сауни. Вимагав гроші за вологе сидіння,в кінцевому результаті були вимушені заплатити
00:25 15.09.2017

page Previous 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 25 Following


You can leave us the message:

Heading:

Text of message:

Author:

E-mail for the receipt of answer:

(entered by you е-mail will not be represented in guest)
Enter 5 numbers which are represented to the left:
 


development: vlasne.info
bigmir)net TOP 100